MÖBLER / Bord / Soffbord 9614028
*
nr 961 4028
Soffbord
France & Davekosen, Danmark, längd: 120 cm, djup: 52 cm, höjd: 45 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:13:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 12:06:05
1
Vinnande bud
11/5 18:10:44
2
2.600 kr
11/5 18:10:44
1
2.800 kr (Budbetjänt)
11/5 18:11:06
2
3.000 kr
11/5 18:11:06
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord danmark dansk danska danskt europa france & davekosen norden skandinavien skandinavisk soffbord
-
6111 Rökbord
Funkis, ett hyllplan, toppskiva med intarsia och g..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:31
-
6215 Soffbord
1970-tal, Trä / metallunderrede, på hjul. Bredd: 7..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:12
-
6127 Soffbord
med klaffar, tre lådor i sarg, Engelsk stil, mahog..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:25
-
6206 Soffbord
metall / glasskiva. Bredd: 150 cm, djup: 90 cm, hö..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:15
-
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:43
*
Soffbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4028
Soffbord
France & Davekosen, Danmark, längd: 120 cm, djup: 52 cm, höjd: 45 cm
Utrop: | 2.600 kr |
---|---|
Såld: | 3.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 12:06:05 | 1 | Vinnande bud |
11/5 18:10:44 | 2 | 2.600 kr |
11/5 18:10:44 | 1 | 2.800 kr (Budbetjänt) |
11/5 18:11:06 | 2 | 3.000 kr |
11/5 18:11:06 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord danmark dansk danska danskt europa france & davekosen norden skandinavien skandinavisk soffbord
-
6111 Rökbord
Funkis, ett hyllplan, toppskiva med intarsia och g..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:31 -
6215 Soffbord
1970-tal, Trä / metallunderrede, på hjul. Bredd: 7..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:12 -
6127 Soffbord
med klaffar, tre lådor i sarg, Engelsk stil, mahog..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:25
-
6206 Soffbord
metall / glasskiva. Bredd: 150 cm, djup: 90 cm, hö..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:15 -
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:43